Tatile çıkacaklara işe yarar aksesuarlar

Sıcakların kendini iyiden iyiye hissettirdiği bu günlerde, birçok kişi tatile çıkıyor. Peki tatilde işimize yarayacak aksesular neler? Bu videomuzda, Spigen aksesuarlarını listeledik.

06.07.2017 / 20:00

Tatile çıkacaklara işe yarar aksesuarlar

Temmuz ayı geldi çattı. Sıcaklar da iyiden iyiye artmışken birçok kişi tatil bölgelerine akın ediyor. Peki, tatile çıkarken veya tatilde işimize yarayacak aksesuarlar neler? Bu videomuzda, akıllı telefon kılıflarından tanıdığımızSpigen‘in ilginç aksesuarlarını listeledik.

Tatilde işinize yarayacak aksesuarlar

Listemizin ilk sırasında Spigen taşınabilir batarya yer alıyor. Hem yolda, hem de pilinizin bittiği her yerde işinize fazlasıyla yaracak bu Powerbankmodeli, 5000 mAh batarya kapasitesiyle dikkat çekiyor.

17-07/06/spigen-universal-waterproof.jpg

Yer verdiğimiz bir diğer ürün ise SpigenUniversalWaterproof suya dayanıklı kılıf. Bu kılıf sayesinde hem telefonunuzu hem de diğer elektronik eşyalarınızı sudan koruyabiliyorsunuz. Spigen bagaj tartısı ise özellikle uçakla seyahat edenler için oldukça faydalı. Eğer araçla seyahat edenlerdenseniz, evrensel manyetik tutucu sayesinde akıllı telefonunuzu otomobilinize rahatça tutturabilirsiniz.

Son ürünümüz ise Apple AirPods sahipleri için tasarlanmış AirPods tutucu. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi videomuz ila baş başa bırakalım. İyi seyirler.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir